HashFlare

Сонячна електростанція, потужністю 13 МВт поблизу Токіо

25.07.2017 08:40

Солнечная электростанция возле ТокиоСтверджується, що установка, яка тягнеться приблизно на 10 кілометрів між містами Широі та Інзаї, префектури Тіба, - це "найдовший" фотовольтаїчний проект в Японії.

Сонячна електростанція з виробництва енергії, кошторисом в 4,4 млрд. Японських Єн (39,5 млн. Доларів США) проекту почав виробляти електроенергію 15 липня, згідно з даними заяви, що надає біржа цінних паперів JASDAQ. Це задовольнить щорічні потреби в електроенергії 4000-5000 домівок. Компанія Toshiba Infrastructure Systems and Solutions виконувала обов'язки підрядника на умовах EPC - контракту і була обрана для виконання робіт з управління та обслуговування проекту. Компанії Sparx так і не вдалось дізнатись, які компанії постачали сонячні батареї.

Даний фотовольтаїчний проект простягається від станції Chuo New Town Chiba до станції Inba-Nihon-Idai. Будівництво було розпочато в квітні 2016 року. Компанія Sparx заявляє, що іноземні гості, котрі приїдуть до Японії, зможуть побачити сонячні панелі, якщо їхатимуть поїздом Keisei Skyliner у Токіо з Міжнародного аеропорту Narita.

Тонка смуга землі, яку займає проект, спочатку була відведена для будівництва колії для швидкісних поїздів. Будівництво даної лінії розпочалося в 1974 році, проте проект не був завершеним. З тих пір, земля, яка належить префектурній владі Тіба, залишилася незадіяною.

У лютому, компанія Sparx виявила, що її інвестиції в японські відновлювані джерела до кінця січня 2017 року склали близько 1,2 млрд. доларів США. На початок року, сонячна енергія займала близько 92% зі всього портфеля екологічно чистих енергоресурсів, потужністю 307 МВт. Загальна потужність відновлюваних джерел енергії в Японії до кінця минулого року сягнула 84 МВт, причому більша частина сонячних проектів розташована на території Великого Токійського району.

Цього тижня, на онлайн-виставці, Solar Philippines заявила, що очікуює на те, що щорічний експорт сонячних фотомодулів до наступного року перевищить 10 мільярдів песо (більш, ніж 197 мільйонів доларів). У березні розпочалося виробництво сонячних панелей на її першій власній фабриці у Філіппінах. Завод було придбано після того, як компанія SunPower покинула країну минулого року. Стверджується, що в цьому році на даному заводі до виробництва буде залучено 1000 людей.

Інформація надана компанією "Правильне електроживлення", сайт компанії про альтернативні джерела енергії, і електрообладнання https://prel.prom.ua/

Обновлено 25.07.2017 08:52
Поделиться:
 

Добавить комментарий

Допускаются только комментарии по теме и литературно приемлемые по своей форме! Спам, флуд, оскорбления и нецензурщина будут жёстко модерироваться.


Защитный код
Обновить